VIP

18+

Kohëve të fundit ka pasur lista të ndryshme të meshkujve më seksi, nënave më seksi etj. Por, patjetër se në rangun e këtyre listave duhet...

18+

Aktorja Eva Longoria së fundmi është shfaqur një një palë bikini rozë në Miami. Bukuroshja seksi edhe kësaj radhe nuk ka...

SPORT

Pas humbjes në Kryeqytetin e Kosovës, BC Astana ka shënuar fitoren e dytë në këtë fazë të grupeve...

Skuadra e Ismet Munishit ka shënuar fitore mjaftë të vlefshme kundër Trepçës 89 me rezultat...

Mbi 600 shqiptarë janë duke ndjekur ndeshjen BC Astana Sigal Prishtina që është duke...

reshevarët nga Klubi i Karatesë "Lion"arritën te rrëmbejnë Titullin e Kampionit në Karate në Garat...

Steven Gerrard ka konfirmuar që ai do të jetë në stërvitje me skuadrën e Liverpoolit...

Paris Saint Germain do të paguaj 18 milionë euro në vit për superyllin Crisitano Ronaldo...

Pas ndeshjes së zhvilluar në Kryeqytetin e Kosovës ku Sigal Prishtina me një paraqitje fantastike...

Behgjet Pacolli ndihmon KB Prishtinën duke mbuluar te gjitha shpenzimet lidhur me udhëtimin dhe ndeshjen...

Mesfushori boshnjak i Romës, Miralem Pjaniq është në radarët e Barcelonës.Klubi katalonas është duke u...

TEKNOLOGJIA

Nëse keni një pajisje të vjetër Android, ose nuk e keni përditësuar akoma me versionin e fundit të këtij sistemi operativ, duhet të keni...

A mund ta besoni se ka kaluar fiks një dekadë që kur Microsoft lançoi konsolën e dytë për lojëra, Xbox 360? Industria e lojërave...

SHËNDETI

Deputeti nga Suhareka nga radhët e AAK-së, Bali Muharremaj, ka denoncuar një rast përgjimi të bërë, siç thotë ai, nga Policia e Kosovës në...

Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK) ka përmbyllur nëntëmujorin e këtij viti.Ky nëntëmujor është përmbyll me numër të konsiderueshëm të shërbimeve shëndetësore të...

Nënat që janë të stresuara dhe pinë shumë duhan gjatë shtatzënisë, lindin fëmijë homoseksualë.Ky është një studim disa vjeçar i një neuro-shkencëtari holandez, mbi...

Harroni mjekët e shtrenjtë dhe profesional! Me trajnimin e duhur, pëllumbat janë në gjendje të identifikojnë tumoret dhe në këtë mënyrë...

Frika nga përdorimi i tepërt i antibiotikëve dh krijimi i bakterieve rezistente ndaj trajtimit, është legjitime: këto barna duhet të merren vetëm për trajtimin...

Ushqimet që janë të pasura me shumë kolesterol dëmtojnë organizmin tonë veçanërisht mëlçinë.Por, janë shumë ushqime që na ndihmojnë të pastrojmë mëlçinë nga konsumimi...

RRJETE SOCIALE

49,200FansaNa Pëlqeni
6,687NdjekësNa Ndiqni
2,782NdjekësNa Ndiqni
90,746NdjekësNa Ndiqni
- Reklama -
Astrologjia

TURIZMI

Vija bregdetare përgjatë Mesdheut ka mjaft pika të bukura e të qeta për ju dhe sigurisht të arritshme lehtë nga perëndimi në lindje. Mesdheu...

KINEMA

Titulli: The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) Kohëzgjatja: 137 min Vleresimi: 7.3 Stili: Aventure, Sci-Fi Regjia: Francis Lawrence Skenari: Peter Craig, Danny Strong Aktorë: Jennifer Lawrence, Josh...
- Reklama -

KULTURA

Klik  Ekspo Group nderon karikaturistin e gazetës Mapo me medalje. Agolli: Vetëm të mençurit e kuptojnë satirënEkspozita e Karikaturave të Bujar Kapexhiut në këndin...

Emisioni Zululand i gazetarit Mustafa Nano, ka vijuar këtë të martë të trajtojë temën e radikalizimit dhe grupeve terroriste në Lindjen e Mesme. Ku...

Eshtë hapur nga Muzeu i Shkodrës ekspozita me reliket e Luigj Gurakuqit, një ndër personalitetet më të shquara pas Rilindjes Kombëtare. Ekspozita vjen në...

BUKURIA

Nuk është sekret fakti që lëkura juaj mplaket, mirëpo përshtatja e rutinës suaj me moshën nuk është punë e lehtë. Pas dekadës së katërt,...

Gabimi 1: Të shkrehni flokët e thatëNdonjëherë të punuarit me flokë të gjata mund të jetë shumë e ndërlikuar, ju bëhen lëmsh pa marrë...

Mosha e plakjes është një process i ndërlikuar dhe vështirë të identifikohet se kur ajo fillon. Mbaj mend kur më ndodhën shenjat e para...

OPINIONE

Shkruan: Shqipe JETISHIMe 4.09.2008, Manfred Prishing e shpreh një opinion në "Die Presse.com" të mbititulluar " Eine idiotische Politik für ein...

Shkruan: Mahir MORINA"Liria pa dituri është gjithmonë në rrezik; ndërsa dituria pa liri është gjithmonë e kotë", John Kennedy (ish-President i SHBA-së)Thënja...

Mëngjes, 10 nëntor! Qeveria thërret konferencë të jashtëzakonshme. Gazetarët nisen me vrap për në vendngjarje. Me të zënë vend në sallën...

MODA

Ngjan kështu diçka: ju vishni një palë çorape të errëta, i mbani ato për disa orë dhe më pas e vëreni se janë mbuluar...

Është duke u bërë kohë e ftohtë, që nënkupton se duhet të vishni xhaketa, fustane triko dhe çorape të zeza të holla. Por sa...

Këtë krem e kanë përdorur shumë gjenerata të femrave, kështu që efikasiteti i saj nuk është aspak i dyshimtë. Këtë krem mund ta bëni...
- Reklama -
Mesdheu Seo Tools

RAJONI

Joe Biden Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden, sot do ta marrë pjesë në samitin e vendeve të Ballkanit Perëndimor, duke e theksuar interesin e ripërtrirë të...

BOTA

Dimitri Medvedev, kryeminisër i Rusisë Kryeministri i Rusisë, Dmitry Medvedev, ka thënë se disa zyrtarë turq kanë interesa të drejtpërdrejta financiare në tregtimin e naftës...

EKONOMIA

Projekbuxheti i vitit 2016 shihet si një buxhet pa standarde për opozitën.Në një intervistë për TemA TV, deputeti i PD-së, anëtar i Komisionit të...
- Reklama -
Tekste

ARTIKUJT E FUNDIT

Do të gërmohet brenda mitit.Më 26 nëntor, Egjipti ka vendosur të hapë varrin e Tutankhamon, faraonit më të famshëm.Qëllimi është për të qartësuar njëherë...

Mustafa Nano ka pasur të ftuar këtë të hënë, Delina Ficon në Zululand.Veshja e grave politikane dhe në jetën publike ka qenë në fokus...

Një femër fragjile e cila nuk peshonte më shumë se 38 kilogram e ndryshoi tërësisht jetën e saj pasi i lindi pasioni për ngritje...

Çdo grua dëshiron që të ketë një familje të mbarë dhe të lumtur. Gratë dëshirojnë që burri i tyre ta shijoje martesën me to,...

1. Blini diçka sepse mendoni se do tua ndryshojë jetën. Dhe ju ndryshon derisa ta gjeni një fustan tjetër për të cilin mendoni njëjtë....

MakijazhinSi rregull e parë, makijazhi duhet të deponohet në vende me temperaturë të dhomës, andaj edhe nuk është mirë të ruhet në banjo për...

ASTROLOGJIA

Astrologjia

RADIO


Zëri ynë për ju Live     

TEKSTE

Tekste

PARTNERË

Host-AL