‘Emocion’ nga Ermali e 2 Ton

0
13

Është publikuar këto momente video e këngës ‘Emocion’, të cilin e sjellë dyshja, Ermal Fejzullahu dhe 2Ton.

Muzikën e këngës e ka bërë Zzap&Chirss ndërsa melodinë Ermali dhe 2Ton. Klipi është realizuar nga ‘Imagine Films’.

Dyshja lë pas disa këngë të cilat janë realizuar vetëm gjatë këtij viti.

ASNJË KOMENT

PËRGJIGJUNI